>
Vanaf nu richten we ons volledig op het ontwerpen van herenoverhemden. Als u als klant nog steeds een bestelling wilt plaatsen, neem dan contact met ons op. Je kunt ook vanaf eind februari ons nieuwe vrouwenmerk <a href="https://www.arberstudio.com/" target="_blank">Arber Studio</a> bezoeken.

Jouw persoonlijke ShirtbyHand account

2020-10-23 by Olivia

Jouw persoonlijke ShirtbyHand account
     Heb je meer uitleg nodig over jouw persoonlijke profiel of over het bestelproces van jouw op maat gemaakte shirt? Lees verder! Hier wordt alles wat je moet weten toegelicht over jouw persoonlijke ShirtbyHand account.

Jouw maten

     Nadat je hebt ingelogd kan je direct jouw maten inzien. Handig, want zo kan je altijd bijhouden wat eventueel aangepast moet worden. Ook belangrijk om te weten, de maten die je ziet zijn de maten waarop je shirt is gemaakt. Hier is een marge bij opgeteld om de patronen te kunnen knippen. Dit zijn dus niet je lichaamsmaten; schrik niet als je ineens grotere maten in jouw account ziet staan. Dit klopt!

Jouw shirts

     In jouw persoonlijke account vind je jouw bestelgeschiedenis. Daar kan je al de reeds geplaatste en lopende bestellingen onder elkaar vinden. Per bestelling kan je de factuur opvragen, de status aanpassen en de bestelling desgewenst direct opnieuw plaatsen. Je kan hier ook altijd je details bekijken als je benieuwd bent naar de keuzes die je bij de vorige bestelling hebt gemaakt. Mocht er een optie niet meer beschikbaar zijn, komt deze doorgestreept in je bestelgeschiedenis te staan. Zo sta je niet voor verrassingen na ontvangst van je bestelling! Mocht er door jouw favoriete details een streep staan, neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden.

Ook vind je in jouw account het kopje 'herbestellen'. Hier kan je jouw laatst bestelde shirt direct opnieuw bestellen of als basis gebruiken voor je nieuwe bestelling. Zo maken wij het bestelproces van jouw op maat gemaakte shirt nog makkelijker. 

Aanpassingen

     Nadat je jouw unieke maatshirt ontvangen hebt, vragen wij je om het shirt eerst te wassen. Wij houden rekening met een krimppercentage waardoor het shirt na het wassen anders en beter zal gaan zitten. Mocht je het wassen je maten aan willen passen, of ben je niet tevreden, stuur ons een mail naar info@shirtyhand.nl of ga naar onze garantie pagina. Natuurlijk kan je ook zelf aangeven als je een kleine aanpassing wilt maken voor een volgende bestelling, wellicht omdat je maten iets zijn veranderd met de tijd. In dat geval kan je ons heel gemakkelijk een chat bericht sturen met de gewenste aanpassing(en). Twijfel je over de beste aanpassing in jouw maatvoering? Ons team denkt graag met je mee! Wij streven altijd naar 100% tevredenheid.

Dit gaat heel makkelijk; klik op het chat icoontje om de chat te beginnen. Laat ons weten welke maat je precies aan wilt passen en welke aanpassing je wilt maken (in centimeters). Wij passen dit direct voor je aan zodat je hierna gelijk een bestelling kunt plaatsen. De maten zijn direct actief voor volgende bestellingen. Bij twijfel stuur je ons een drietal foto’s, het liefst van de voor- en achterkant als je je armen langs je lichaam hebt hangen zoals op de bijlage die onze collega jou zal sturen. Wij zullen dan aan de hand van de foto met je meekijken en kunnen we de maten voor je aanpassen. Mochten wij na het bekijken van de foto’s enige twijfel over de aanpassingen hebben zullen wij contact opnemen voor een nieuwe meetafspraak.

Vriendenkorting

     Vertel je vrienden over ons en wordt beloond met een Shirtbyhand korting! Vul de e-mailadressen van je vrienden in en klik op verzenden. Je vrienden ontvangen hiermee een persoonlijke kortingscode voor hun eerste bestelling. Wanneer jouw vriend de Shirtbyhand code gebruikt, ontvang jij een unieke Shirtbyhand kortingscode t.w.v. €10 ! Vul simpelweg deze code in bij het afrekenen en ontvang een shirt met korting!

Jouw details

     Bij “jouw details” kan je heel gemakkelijk jouw persoonlijke instellingen wijzigen of bekijken. Ben je verhuisd? Is je e-mail adres veranderd? Wil je je wachtwoord resetten? Hier kan je deze gegevens aanpassen.

Chat

     Op de website vind je ook de optie om met ons te chatten. Stel hier al je vragen! Ons team staat klaar om deze te beantwoorden. Zijn we er niet? Vul je naam en e-mailadres in en je krijgt de eerstvolgende werkdag een reactie per mail.

     Wij hopen dat wij via deze uitleg het bestelproces van jouw op maat gemaakte shirt nog makkelijker hebben kunnen maken en het duidelijk is wat je binnen jouw persoonlijke account allemaal kunt doen! Mocht je nog vragen hebben horen wij dit uiteraard graag. Stuur ons gerust een mail, chatbericht of bel ons! Wij staan voor je klaar.

Enjoy wearing you ShirtbyHandTerug naar blogs 

Inloggen account